peki beş milyar verseler

asla ölmeyecek bir muhabbettir. alkol ortamlarında konuşacak şeyler bitince mutlaka biri bu muhabbeti başlatır. benim en son hatırladığım bahis baya artınca yüz milyar verseler tüm dünyada sokak afişlerinde sergilenmek üzere domalıp bir poz verir misin? sorusuydu. tabii o zamanlar dolar 3 ü bile bulmamış. iyi para. o parayı kim verir ya da niye böyle tuhaf şeyler ister bilinmez. bu muhabbete gelinmişse sızma vakti gelmiştir. gidip efendi efendi uyuyun.

alkol kullanmadım hiç ;-( diye bir giriş yaptıktan sonra;
bena 5 milyar milyor dolar (sen bu parayı ne yaptın) verseler ki böyle bir şey olması imkansıza yakın ben ev ve araba alırım kendime ihtiyacım olanları alırım fazlasında gözüm yoktur. aileme daha iyi imkanlar sağlarım ardından parayla iş kurarım int cafe olabilir bu aralar kalan paramı da öğrencilere (ihtiyacı olanlara) burs verirdim (hayatım boyunca hiç alamadığım o sapma burstan fazlası tabi) e bir gün bitecek tabi o para bu kazandıklarımdan veririm bnede sonra emekli olur domates yetiştiririm belki, belki biraz çilek ya da papatya...

tam bir imla düşmanısın ama bir o kadar da ponçik bir herifsin he. seviyorum seni :*

burs işleri için çok paran olmasına gerek yok.ben o işe el atacağım. önümüzdeki yıl başlatmak istediğim bir projem var. hayata geçirme fırsatım olursa sizlerden de destek isteyeceğim.

duygularımız karşıklı the lost river (。♡‿♡。)
imla kuralları için de özür dilereeem

köydeki tarlayı cennet yaparım cennet var ya