nickim neden respe mi ? keşke hiç bir zaman olmasaydı bu nick gerçek hayattada böyle seslenirler zaten.neyse uzatmadan hikayeme başlayayım.

lise 3 zamanlarımız yani 6 yıl önce

bir sevdiğim vardı adı ceren.kendisinnden hoşlanıyordum ancak söyleyemiyordum iyide kankaydık bu kızla.sigara içmeye beraber gider beraber takılırdık.oda bana sarılır kol kola felan gezer giderdik.bunun doğum günü 14 mart sene 2015 tanışmamızdan 1 sene geçmişti.iyisyle kötüsüyle.doğum günü geldi ne yapıcaz diye konusurken kendi evine şarap içmeye davet etmişti beni :) ne kadar sevinmiştim anlatamam bile herhalde.o hissi yaşamak bile güzeldi.neyse evlerine giderken şarapları ben aldım karşılıklı içicez 1 er tane 1 lt şarap :d kız milleti zaten cok icemiyor biliyoruz.gerçi kızın birinin 9 bira içip sarhoş olmadıgını bilirim.bunların apartmana gittim dostlar cıktım 3.kata caldım kapı zilini.
benimki açtı kapıyı.bayılacaktım az daha beyler.bu kadar güzel olamaz ya.süslenmiş püslenmiş iki gözümün ciceği :). dondum kaldım haliyle.oda gülerek güzel olmuşmuyum ? demezmi.bende tabikide olmussun dedim o sıra 10 saniye sessizlik koldu gülümseyerek birbirimizin gözlerinin içine baktık yeşil gözlüydü bitanem.ee hadi içeri gelsene burdamı içicez dedi gülerek.bende evin kapısındna içeri girdim.ama o kapıdan girmenin hayatımı değiştireceğini söyleselerdi bile inanmazdım.

10 dakika sigara iicip gelicem yazmaya devam edicem beyler.

@respe gidiş o gidiş
tekelcinin kızını sikmeye mi gittin mübarek

@respe bro özet geçsene uzun yazıları okumama beynim izin vermiyo @franco dediğin doğruysa ülkedeki tüm tekelciler torun sahibi olck sldjnsls

malum koronadan dolayı yazamıyorum isteyen varsa devam edeyim